سوالات متداول کاربران

اگر سوال مورد نظر خود را پیدا نکردید از بخش تماس با ما آن را مطرح کنید

خوشبختانه اکثر فعالیت ها را می توان به صورت فعالیت های داوطلبانه انجام داد. برای مثال باغبانی ، فعالیت های محرومیت زدایی ، جمع آوری زباله های داخل جنگل ، نگهداری از سالمندان و کودکان ،  راهنمای گردشگری ، آموزش زبان و غیره را می توانید به عنوان یک فعالیت داوطلبانه در سایت به ثبت برسانید.

با مشخص کردن مهارت ها و دانش خود و اینکه در چه مرحله ای از آن قرار دارید می تواند کمک بزرگی به انتخاب شما داشته باشد.برای مثال اگر شما یک فرد باتجربه در باغبانی هستید ، گزینه " من با تجربه هستم " را انتخاب کنید ولی اگر دوست دارید در یک فعالیت داوطلبانه آن را فرا بگیرید ، گزینه " می خواهم یاد بگیرم " را انتخاب کنید.

با ثبت تجربه های ارزشمند و مقاله های مفید ضمن اینکه به دیگر کاربران در انتخاب فعالیت داوطلبانه و شرایط کار و نحوه کار را شرح می دهید ، می توانید محبوبیت خود را میان کاربران افزایش دهید و از اعتبار کاربری بهتری بهره‌مند شوید.

ارتقا حساب کاربری به منظور افزایش سطح دسترسی ها و امکان ثبت اطلاعات بیشتر در سایت انجام میشود که به صورت سالیانه است.هزینه اندکی که صرف تعمیر و نگهداری سایت و .. میشود.

ارتقا حساب کاربری را می توان به عنوان یک کمک مالی داوطلبانه در نظر گرفت.

تیم فنی و محتوایی سایت بسیار خوشحال میشود تا از ایده ها و پیشنهاد های شما برای بهتر شدن خدمات رسانی و فعالیت های سایت استفاده کند.اگر ایده یا پیشنهادی دارید ، از طریق فرم تماس با ما اقدام نمایید.

با افتخار ، سراسر ایران ❤️

امتیازها شاخص هایی برای اندازه گیری هستند بنابراین به انتخاب شما کمک بزرگی می کنند.

امتیاز کاربری ، براساس فعالیت ها و تکمیل کردن پروفایل و سایر فاکتورها به صورت خودکار اندازه گیری میشود.

امتیاز فعالیت داوطلبانه ، براساس تکمیل کردن فیلد ها و سایر فاکتورها به صورت خودکار اندازه گیری میشود.